Akým originálnym narodeninovým darčekom prekvapiť muža?

Čítajte ďalej a objavte zaujímavé nápady na darček pre muža k narodeninám, vrátane zábavných a vtipných darčekov. Urobte jeho narodeniny nezabudnuteľnými!

Perfektné nápady na darčeky pre milovníkov alkoholu

Náš sortiment neobvyklých alkoholových darčekov je ideálny pre vychutnanie si akejkoľvek výnimočnej príležitosti. Inšpirujte sa našimi tipmi na alko darčeky!

Darček pre ženu k narodeninám, ktorý si určite zamiluje

Hľadáte skvelý darček pre ženu? Ukážte tej výnimočnej žene vo vašom živote, ako veľmi vám na nej záleží, keď jej objednáte niektorý z našich odporúčaných darčekov k narodeninám.

Mydlové kytice sú netradičným, no výnimočným darčekom

Máte radi prijímanie darov? Užívate si rozbaľovanie darčekov? Pre väčšinu ľudí je odpoveďou „áno“.

Ako si vybrať správne dekorácie pre váš domov

Okrem základného nábytku a doplnkov, každý domov potrebuje aj určité spestrenie a osvieženie interéru primeraným množstvom dekorácií na vyváženie estetiky.

Niekoľko perfektných nápadov na kozmetické darčeky

Život je nekonečná séria osláv a šťastných udalostí. A hoci ich zdieľanie s našimi blízkymi je to, na čom skutočne záleží, nikdy nie je zbytočné prejavovať svoju lásku k sebe navzájom prostredníctvom darov.

Super prekvapenia, alebo vtipné a originálne nápady na darčeky

Kto by nemal rád dostávanie darčekov? Keď však máme pre niekoho nájsť najlepší darček, záležitosť sa stáva trochu komplikovanejšou.

Darčeky, ktoré rozosmejú

Ak máte problémy s výberom správneho prekvapenia pre svojich príbuzných a priateľov, tento inšpiratívny blog s nápadmi na darčeky, vám pomôže objaviť niečo naozaj fantastické, niečo, čo naozaj nadchne.

Darčeky do domácnosti pre celú rodinu

Počas celého kalendárneho roku máme veľa možností na nákupu darčekov.

Pôvod sviatku všetkých zamilovaných

Deň svätého Valentína každoročne pripadá na 14. februára. Na Slovensku, v USA a iných miestach po celom svete si zamilovaní vymieňajú rôzne valentínske darčeky v mene lásky a Svätého Valentína. Aký bol tento tajomný svätec a kde má korene sviatok vše

História menín – kto vyberá mená do kalendárov?

Pred nástupom Facebooku vedeli o vašich narodeninách akurát dobrí priatelia a blízki príbuzní. No dátum vašich menín sa mohol veľmi ľahko dozvedieť každý, kto vás poznal – hoci aj len podľa mena. Stačilo sa pozrieť do kalendára.

Oslavy narodenín vo svete 6-krát inak

Myšlienky a zvyky „západnej“ kultúry sa šíria po celom svete. Aj nápad oslavovať narodeniny sladkým koláčom či tortou so sviečkami sa určite uchytil v rôznych, aj mimoeurópskych krajinách.

Spôsoby obdarovávania v Číne, Taliansku, Japonsku, Indii a Rusku

Iný kraj, iný mrav...a iné zvyklosti pri obdarovávaní. Každá kultúra a národ si náležite ctí svoje zvyky a tradície; aj tie, ktoré sa týkajú darovania darčekov.

História narodeninových osláv

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo vlastne dostávame darčeky na narodeniny? Odkiaľ sa tento milý zvyk vzal? Pre odpoveď musíme zájsť poriadne hlboko do histórie.

5 zaujímavostí o darčekoch a obdarovávaní

Kupovanie darčekov a obdarovávanie ako také patrí k univerzálnym rituálom, ktoré riešia ľudia v každom veku a v rámci rôznych príležitostí.

Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK