Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Mydlová kytica XXL - Hnedá, biela

SKLADOM
Dostupnosť Produkt bude dostupný do 3 dní od objednania.
Cena s DPH 39,90 €
Spýtajte sa na produkt

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Mydlová kytica XXL - Hnedá, biela


Predstavte si darček, ktorý dokáže spojiť krásu prírody s praktickým využitím a trvalou hodnotou. Naša Mydlová kytica XXL v očarujúcich odtieňoch hnedá a biela je presne takým darčekom. Ručne vyrábaná s láskou a starostlivosťou, táto kytica premení každý kút vášho domova na zátišie plné elegancie a jemnej vône.


Každý kvet v našej mydlovej kytici je mistrovským dielom, ktoré v sebe snúbi estetiku skutočných kvetov s praktickou výhodou dlhotrvajúcej vône a použitelnosti. Umiestnená v keramickom kvetináči a zdobená jemnými ozdobnými lístkami, táto kytica vyzerá tak reálne, že si ju budete chcieť priblížiť, aby ste sa presvedčili, že ide skutočne o mydlo.


Či už hľadáte originálny darček pre milovanú osobu, chcete oživiť svoj domov alebo hľadáte unikátny spôsob, ako osláviť výročie, naša Mydlová kytica XXL je tou správnou voľbou. Ponúkame možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo, čo ju robí ideálnym darčekom na okrúhle narodeniny.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  1.  Trvalá Krása: Na rozdiel od tradičných kvetinových kytíc, naša mydlová kytica zachováva svoju krásu a vôňu bez toho, aby zvädnula.
  2.  Ručná Výroba: Každá kytica je vyrábaná s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje jej jedinečnosť a kvalitu.
  3.  Elegantný Darček: S jej elegantným vzhľadom a keramickým kvetináčom je ideálnym darčekom pre akúkoľvek príležitosť, od narodenín po výročia.
  4.  Prispôsobiteľnosť: Možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo umožňuje pridať osobný dotyk pre oslavu okrúhlych narodenín.
  5.  Praktickosť a Funkčnosť: Okrem estetického pôvabu poskytuje kytica jemné mydlo pre každodenné použitie, spájajúc krásu s praktickosťou.

Urobte z vášho darčeka niečo viac než len predmet - nech je to zážitok, ktorý poteší zmysly a zostane v pamäti. Mydlová kytica XXL - Bordová, biela je to pravé rozhodnutie pre tých, ktorí hľadajú darček, ktorý skutočne vynikne. S láskou a starostlivosťou, umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a dozdobená ozdobnými lístkami, aby pripomínala skutočnú kyticu kvetov. 

Orientačné rozmery kytice:


27 x 26 x 23 cm
Rozmery kytice sú orientačne z dôvodu, že každá kytica je ručné vyrábaná a nedá sa vyrobiť na vlas rovnaká.
Farby: hnedá, biela

Môžete si u nás objednať rôzne kombinácie farieb a veľkosti kytíc. Stačí, aby ste nás kontaktovali a napísali nám Vaše predstavy.


Výrobca

Podobné produkty