Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Mydlová kytica XXL - Fialová, biela

SKLADOM
Dostupnosť Produkt bude dostupný do 3 dní od objednania.
Cena s DPH 39,90 €
Spýtajte sa na produkt

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Mydlová kytica XXL - Fialová, biela


Predstavujeme vám Mydlovú kyticu XXL v očarujúcich odtieňoch fialovej, šedej a bielej – darček, ktorý premení každý moment na nezabudnuteľný zážitok. Tento unikátny produkt spája krásu a funkčnosť do dokonalej harmónie, vytvárajúc tak ideálny darček pre každú príležitosť.

Naša mydlová kytica je výsledkom precíznej ručnej práce, kde každý kvet bol starostlivo formovaný, aby vytvoril dokonalú ilúziu skutočnej kytice. Umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a doplnená o jemné ozdobné lístky, táto kytica predstavuje vrchol estetiky a štýlu.

Ale krása tejto kytice nie je len v jej vizuálnej podobe. Tento produkt sa pýši aj príjemnou, dlhotrvajúcou vôňou, ktorá oživí každý priestor a vnesie do neho pocit čistoty a sviežosti. Či už hľadáte perfektný darček pre blízku osobu alebo chcete oživiť svoj domov, naša mydlová kytica XXL je tou správnou voľbou.

Pre tých, ktorí chcú pridať osobný dotyk, ponúkame možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo, čo je ideálne pre oslavu okrúhlych narodenín. Tento malý, ale významný detail zaručene zvýši hodnotu vášho daru a urobí ho ešte nezabudnuteľnejším.


5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  1.  Trvalá Krása: Na rozdiel od tradičných kvetinových kytíc, naša mydlová kytica zachováva svoju krásu a vôňu bez toho, aby zvädnula.
  2.  Ručná Výroba: Každá kytica je vyrábaná s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje jej jedinečnosť a kvalitu.
  3.  Elegantný Darček: S jej elegantným vzhľadom a keramickým kvetináčom je ideálnym darčekom pre akúkoľvek príležitosť, od narodenín po výročia.
  4.  Prispôsobiteľnosť: Možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo umožňuje pridať osobný dotyk pre oslavu okrúhlych narodenín.
  5.  Praktickosť a Funkčnosť: Okrem estetického pôvabu poskytuje kytica jemné mydlo pre každodenné použitie, spájajúc krásu s praktickosťou.

Urobte z vášho darčeka niečo viac než len predmet - nech je to zážitok, ktorý poteší zmysly a zostane v pamäti. Mydlová kytica XXL - Fialová, biela je to pravé rozhodnutie pre tých, ktorí hľadajú darček, ktorý skutočne vynikne. S láskou a starostlivosťou, umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a dozdobená ozdobnými lístkami, aby pripomínala skutočnú kyticu kvetov. 

Orientačné rozmery kytice:

27 x 26 x 23 cm

Rozmery kytice sú orientačne z dôvodu, že každá kytica je ručné vyrábaná a nedá sa vyrobiť na vlas rovnaká.

Farby: fialová, biela

Môžete si u nás objednať rôzne kombinácie farieb a veľkosti kytíc. Stačí, aby ste nás kontaktovali na email a napísali nám Vaše predstavy.

Výrobca

Podobné produkty