Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Mydlová kytica XXL - Staroružová, biela

SKLADOM
Dostupnosť Produkt bude dostupný do 3 dní od objednania.
Cena s DPH 39,90 €
Spýtajte sa na produkt

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Mydlová kytica XXL - Starorúžová, biela


Hľadáte dokonalý darček, ktorý zanechá trvalý dojem? Objavte kúzlo a eleganciu našej Mydlovej kytice XXL v očarujúcich odtieňoch starorúžovej a bielej. Tento jedinečný darček kombinuje krásu prírody s praktickosťou a trvanlivosťou, čím prináša potešenie do každého domova.

Naša Mydlová kytica XXL je viac než len darček; je to umelecké dielo. Každý kúsok je vytvorený s láskou a starostlivosťou, ručne aranžovaný v elegantnom keramickom kvetináči, doplnený o nádherné ozdobné lístky, aby pripomínal živú kyticu kvetov. Tento darček však ponúka viac než len vizuálnu krásu. Jeho príjemná vôňa očarí zmysly a prináša pohodu a relaxáciu do každej miestnosti.

Mydlová kytica XXL je ideálnym darčekom pre každú príležitosť. Či už hľadáte niečo špeciálne na narodeniny, výročie, alebo len tak, na potešenie blízkej osoby, táto kytica je perfektnou voľbou. A pre tých, ktorí oslavujú okrúhle narodeniny, ponúkame možnosť pridania výročného dreveného čísla, čo z nej robí ešte osobnejší a pamätný darček.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  1.  Trvalá Krása: Na rozdiel od tradičných kvetinových kytíc, naša mydlová kytica zachováva svoju krásu a vôňu bez toho, aby zvädnula.
  2.  Ručná Výroba: Každá kytica je vyrábaná s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje jej jedinečnosť a kvalitu.
  3.  Elegantný Darček: S jej elegantným vzhľadom a keramickým kvetináčom je ideálnym darčekom pre akúkoľvek príležitosť, od narodenín po výročia.
  4.  Prispôsobiteľnosť: Možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo umožňuje pridať osobný dotyk pre oslavu okrúhlych narodenín.
  5.  Praktickosť a Funkčnosť: Okrem estetického pôvabu poskytuje kytica jemné mydlo pre každodenné použitie, spájajúc krásu s praktickosťou.

Urobte z vášho darčeka niečo viac než len predmet - nech je to zážitok, ktorý poteší zmysly a zostane v pamäti. Mydlová kytica XXL - Starorúžová, biela je to pravé rozhodnutie pre tých, ktorí hľadajú darček, ktorý skutočne vynikne. S láskou a starostlivosťou, umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a dozdobená ozdobnými lístkami, aby pripomínala skutočnú kyticu kvetov. 

Orientačné rozmery kytice:

27 x 26 x 23 cm

Rozmery kytice sú orientačne z dôvodu, že každá kytica je ručné vyrábaná a nedá sa vyrobiť na vlas rovnaká.

Farby: starorúžová, biela

Môžete si u nás objednať rôzne kombinácie farieb a veľkosti kytíc. Stačí, aby ste nás kontaktovali na email a napísali nám Vaše predstavy.

Výrobca

Podobné produkty