Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Mydlová kytica XXL - Bordová, biela

SKLADOM
Dostupnosť Produkt bude dostupný do 3 dní od objednania.
Cena s DPH 39,90 €
Spýtajte sa na produkt

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Mydlová kytica XXL - Bordová, biela 


Predstavte si darček, ktorý dokáže spojiť krásu a praktickosť do jedného nezabudnuteľného celku. Naša Mydlová kytica XXL v očarujúcich odtieňoch bordovej a bielej je viac než len darček, je to zážitok, ktorý obohatí každý priestor svojou krásou a zanechá vôňu, ktorá poteší srdce. Predstavte si darček, ktorý dokáže spojiť krásu a praktickosť do jedného nezabudnuteľného celku. Naša Mydlová kytica XXL v očarujúcich odtieňoch bordovej a bielej je viac než len darček; je to zážitok, ktorý obohatí každý priestor svojou krásou a zanechá vôňu, ktorá poteší srdce. Každá kytica je ručne vyrábaná s láskou a starostlivosťou, umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a dozdobená ozdobnými lístkami, aby pripomínala skutočnú kyticu kvetov.

Tento jedinečný darček je dokonalou voľbou pre každú príležitosť, či už hľadáte niečo špeciálne na narodeniny, výročie, alebo len chcete niekomu spríjemniť deň. S možnosťou doplniť kyticu o výročné drevené číslo je tento darček ideálny pre oslavu okrúhlych narodenín, pridáva osobný a premyslený dotyk.

Nechajte sa očariť príjemnou vôňou, ktorá vydrží a ktorá každý deň pripomína, aký výnimočný darček ste obdarovali alebo obdržali. Mydlová kytica XXL je nielen krásna na pohľad, ale aj praktická, poskytuje jemné mydlo pre každodenné použitie.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  1.  Trvalá Krása: Na rozdiel od tradičných kvetinových kytíc, naša mydlová kytica zachováva svoju krásu a vôňu bez toho, aby zvädnula.
  2.  Ručná Výroba: Každá kytica je vyrábaná s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje jej jedinečnosť a kvalitu.
  3.  Elegantný Darček: S jej elegantným vzhľadom a keramickým kvetináčom je ideálnym darčekom pre akúkoľvek príležitosť, od narodenín po výročia.
  4.  Prispôsobiteľnosť: Možnosť doplniť kyticu o výročné drevené číslo umožňuje pridať osobný dotyk pre oslavu okrúhlych narodenín.
  5.  Praktickosť a Funkčnosť: Okrem estetického pôvabu poskytuje kytica jemné mydlo pre každodenné použitie, spájajúc krásu s praktickosťou.

Urobte z vášho darčeka niečo viac než len predmet - nech je to zážitok, ktorý poteší zmysly a zostane v pamäti. Mydlová kytica XXL - Bordová, biela je to pravé rozhodnutie pre tých, ktorí hľadajú darček, ktorý skutočne vynikne. S láskou a starostlivosťou, umiestnená v elegantnom keramickom kvetináči a dozdobená ozdobnými lístkami, aby pripomínala skutočnú kyticu kvetov. 

Orientačné rozmery kytice:

27 x 26 x 23 cm

Rozmery kytice sú orientačne z dôvodu, že každá kytica je ručné vyrábaná a nedá sa vyrobiť na vlas rovnaká.

Farby: bordová, biela

Môžete si u nás objednať rôzne kombinácie farieb a veľkosti kytíc.

Stačí, aby ste nás kontaktovali na email a napísali nám Vaše predstavy.

Výrobca

Podobné produkty