Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Vzorované

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-02
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 15,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva bokov a zadnej časti:
Vyberte farbu dreva prednej časti:
Vyberte vzor prednej časti:
Vlastný nápis a obrázok:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - Vzorované


Objavte kúzlo darovania s našou Drevenou krabičkou na víno vzorovanou - dokonalým spôsobom, ako premeniť každú príležitosť na nezabudnuteľný zážitok. Naša krabička, vyrobená z kvalitného HDF dreva, ponúka nielen pevnú ochranu pre váš vzácny nápoj, ale aj nesmiernu eleganciu a štýl.

Každý moment si zaslúži byť oslávený s určitou dávkou originality a osobnosti. Preto vám dávame jedinečnú možnosť prispôsobiť si krabičku na víno vlastným textom, vekom, obrázkom alebo akýmkoľvek motívom, ktorý vám je blízky. Či už ide o narodeniny, výročie, svadbu, alebo len malé poďakovanie, naša krabička pridá vášmu daru osobitý dotyk, ktorý bude hovoriť viac než tisíc slov.

Nechajte každý dar hovoriť príbeh - váš príbeh. S našou Drevenou krabičkou na víno vzorovanou nielenže preukážete svoju originalitu, ale aj zvýrazníte jedinečnosť momentu. Prečo by ste teda mali zvoliť práve našu krabičku?

Možnosť vlastnej personalizácieči už ide o meno, dátum, významný citát alebo obrázok – premení každú krabičku na unikátny a osobný darček. Predstavte si prekvapenie a radosť, keď váš priateľ, otec alebo partner odkryje tento darček, na ktorom je niečo, čo ho osobne vystihuje alebo pripomína spoločne strávené chvíle.

  • Rozmer krabičky: 10 x 34,4 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 7,5  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Unikátnosť a personalizácia: Možnosť vlastného textu, obrázka alebo citátu premieňa každú krabičku na osobitý darček, ktorý nikde inde nenájdete.
  • Kvalitné materiály: Vybrané HDF drevo zaručuje dlhú životnosť a zachováva estetickú hodnotu krabičky aj po rokoch používania.
  • Univerzálnosť: Krabička je ideálnym darčekom pre všetkých, ktorí oceňujú prírodu, tradičné hodnoty a ručnú prácu.
  • Pridáva hodnotu každej príležitosti: Či už ide o narodeniny, výročie alebo len tak, táto krabička zvýši hodnotu vášho daru a urobí z obyčajnej fľaše vína nezabudnuteľný zážitok.
  • Ekologický prístup: Použitím dreva ako prírodného materiálu podporujete ekologický a udržateľný prístup, čo v dnešnej dobe získava na dôležitosti.
Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-02

Podobné produkty