Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - S vlastným obrázkom

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-18
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 22,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva bokov a zadnej časti:
Vyberte farbu dreva prednej časti:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - S vlastným obrázkom

Predstavte si moment, keď novomanželom predávate dar, ktorý vyvoláva sľuby lásky, spoločných zážitkov a nezabudnuteľných chvíľ trávených spolu. Drevená krabička na víno nie je len obalom – je to most k nezabudnuteľným spomienkam, ktoré budú sprevádzať pár po celý život. S našou personalizovanou drevenou krabičkou na víno prenesiete svadobný dar na úplne novú úroveň.

Každá krabička je vyrobená s láskou a starostlivosťou z kvalitného HDF dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Či už ide o dátum svadby, mená novomanželov, romantický citát alebo obrázok symbolizujúci ich lásku, každý detail na krabičke je premyslený a vyrobený na mieru, aby odrážal jedinečnosť ich vzťahu.

Tento dar je ideálny nielen ako elegantná a osobná obálka pre fľašu kvalitného vína, ale aj ako trvalá pamiatka na tento výnimočný deň, ktorá bude zdobiť ich domov a pripomínať im lásku a spoločne strávené chvíle.

 • Rozmer krabičky: 10 x 34,4 cm
 • Maximálny rozmer fľašky: 7,5  x 32 cm


 1. Obrázok ktorý si prajete vygravírovať na krabičku od vína, nám pošlite na email s číslom objednávky.
 2. V prípade že máte záujem aj o text na krabičke pošlite nám obrázky a text v poradí od hora dole ako sa majú zobrazovať na krabičke. 
 3. Ak máte špeciálne požiadavky na úpravy, neváhajte nás kontaktovať, krabičku upravíme a pošleme grafický návrh.

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

 • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
 • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
 • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
 • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
 • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.Predstavte si ten vzácny okamih, keď darujete niečo skutočne jedinečné, niečo, čo odráža vašu osobnosť a pozornosť k detailu. Naše drevené krabičky na víno s vlastným obrázkom sú viac než len obalom; sú symbolom elegancie, tradície a nezabudnuteľného zážitku. Tieto krabičky, vyrobené z kvalitného HDF dreva, sa stávajú dokonalým sprievodcom pre tú najlepšiu fľašu vína, ktorú chcete darovať svojim blízkym, priateľom či obchodným partnerom.

Nech už je príležitosť akákoľvek - narodeniny, výročie, svadba, alebo len prejav vďaky - naša drevená krabička na víno pridáva tomu správnemu darčeku hlbší rozmer. Vďaka možnosti prispôsobiť krabičku akýmkoľvek obrázkom, číslom či rokom oslávenca, sa každá z nich stáva jedinečným umeleckým dielom, ktoré hovorí: „Myslel som na teba. Ty si pre mňa špeciálny.“


 • Rozmer krabičky: 10 x 34,4 cm
 • Maximálny rozmer fľašky: 7,5  x 32 cm


 1. Obrázok ktorý si prajete vygravírovať na krabičku od vína, nám pošlite na email s číslom objednávky.
 2. V prípade že máte záujem aj o text na krabičke pošlite nám obrázky a text v poradí od hora dole ako sa majú zobrazovať na krabičke. 
 3. Ak máte špeciálne požiadavky na úpravy, neváhajte nás kontaktovať, krabičku upravíme a pošleme grafický návrh.


Ale prečo by ste si mali vybrať práve našu drevenú krabičku na víno? Tu je niekoľko dôvodov:

 • Personalizácia: Možnosť pridať vlastný obrázok, číslo alebo rok na krabičku robí z každého darčeka skutočne osobný a nezabudnuteľný zážitok.
 • Kvalita materiálu: Krabičky sú vyrobené z pevného HDF dreva, ktoré zaručuje, že váš darček bude bezpečne chránený a zároveň vyzerať elegantne.
 • Univerzálnosť: Či už darujete červené, biele alebo ružové víno, naša drevená krabička pôsobí vždy štýlovo a slávnostne.
 • Trvácnosť: Na rozdiel od obyčajnej papierovej obálky alebo tašky, naša drevená krabička vydrží a môže slúžiť ako pekná spomienka alebo dokonca ako štýlový dekoratívny prvok.
 • Emocionálna hodnota: Darovaním vína v krabičke, ktorá bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na osobu, ktorá ju dostane, prehlbujete vzťahy a ukazujete svoju lásku a úctu.

Urobte z každej príležitosti niečo nezabudnuteľné s našimi drevenými krabičkami na víno. Vyjadrite svoje pocity a urobte dojem osobným darčekom, ktorý zostane v pamäti na dlhé roky.


Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-18

Podobné produkty