Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Jeleň

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-01
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 17,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva bokov a zadnej časti:
Vyberte farbu dreva prednej časti:
Vlastný nápis a obrázok:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - Jeleň


Predstavte si chvíľu, keď sa zima pomaly lúči a príroda začína prebúdzať. Chvíle, keď sa s priateľmi alebo rodinou schádzate na chatu uprostred lesa. Oheň praská, smiech sa ozýva a vy máte ideálny spôsob, ako pridať tejto atmosfére ešte viac kúzla. A presne tu prichádza naša drevená krabička na víno pre poľovníkaKaždý milovník prírody a poľovníctva vie, že detaily robia atmosféru. Naša drevená krabička na víno, zhotovená z kvalitného HDF dreva, je nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom. Je dokonalým spôsobom, ako oceniť chvíle strávené v prírode alebo uctiť spomienky na dobrodružstvá. Ale nie je to len krabička. Je to odkaz.

Možnosť vlastnej personalizácieči už ide o meno, dátum, významný citát alebo obrázok – premení každú krabičku na unikátny a osobný darček. Predstavte si prekvapenie a radosť, keď váš priateľ, otec alebo partner odkryje tento darček, na ktorom je niečo, čo ho osobne vystihuje alebo pripomína spoločne strávené chvíle.

Táto krabička je viac ako len obal na víno. Je to srdcom vytvorený darček, ktorý hovorí: „Myslel som na teba. Vážim si naše chvíle.“

  • Rozmer krabičky: 10 x 34,4 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 7,5  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Unikátnosť a personalizácia: Možnosť vlastného textu, obrázka alebo citátu premieňa každú krabičku na osobitý darček, ktorý nikde inde nenájdete.
  • Kvalitné materiály: Vybrané HDF drevo zaručuje dlhú životnosť a zachováva estetickú hodnotu krabičky aj po rokoch používania.
  • Univerzálnosť: Krabička je ideálnym darčekom nielen pre poľovníkov ale aj pre všetkých, ktorí oceňujú prírodu, tradičné hodnoty a ručnú prácu.
  • Pridáva hodnotu každej príležitosti: Či už ide o narodeniny, výročie alebo len tak, táto krabička zvýši hodnotu vášho daru a urobí z obyčajnej fľaše vína nezabudnuteľný zážitok.
  • Ekologický prístup: Použitím dreva ako prírodného materiálu podporujete ekologický a udržateľný prístup, čo v dnešnej dobe získava na dôležitosti.
Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-01

Podobné produkty