Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Pre rybára

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-24
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 13,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - Pre rybára

Predstavujeme vám niečo viac než len obal na fľašu vína. S našou Drevenou krabičkou na víno - Pre rybára, prinášame kúsok prírody a umenia priamo do vašich rúk. Tento unikátny kúsok nie je len obyčajným držiakom na víno. Je to prehlásenie o vášni, o láske k prírode, rybolovu a samozrejme k vynikajúcemu vínu.

Každá krabička je vyrobená s láskou a precíznosťou z HDF dreva, čo zaručuje nielen jej pevnosť a dlhú životnosť, ale tiež jedinečnú textúru a vôňu, ktorá sa môže pochváliť len prírodným materiálom. Jej dizajn a detailné prevedenie sú vzdávaním holdu všetkým rybárom a milovníkom prírody, čo robí z nej ideálny darček nielen pre vášnivých rybárov ale aj pre tých, ktorí vedia oceniť krásu a originalitu.

Nechajte svoje obľúbené víno odpočívať v náručí prírody a zdieľajte radostný moment otvárania s priateľmi alebo rodinou. Drevená krabička na víno - Pre rybára nie je len o ochrane vašej fľaše vína. 

  • Rozmer krabičky: 10,5 x 8,5 x 43 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 8  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
  • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
  • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
  • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
  • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.

Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-24

Podobné produkty