Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Pre poľovníka

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-23
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 13,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - Pre poľovníka

Predstavte si, že máte v rukách nielen fľašu vynikajúceho vína, ale aj kúsok prírody, tradície a remeselného majstrovstva. Naša "Drevená krabička na víno - Pre poľovníka" je viac než len obal na víno. Je to svedectvo vášne, lásky k prírode a oddanosti remeslu, ktorá prenáša každý pohár vína do nových výšin.

Táto exkluzívna drevená krabička, vyrobená z kvalitného HDF dreva, je nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom pre každú špeciálnu príležitosť. Jej robustná, ale elegantná povaha je ako stvorená pre pravého poľovníka a milovníka prírody, ktorý ocení nielen obsah, ale aj formu daru.

Nechajte túto krabičku rozprávať príbeh o spojení človeka s prírodou, o vášni poľovníka, ktorý sleduje svoju korisť a o jedinečných chvíľach strávených s blízkymi. Je to ideálny spôsob, ako ukázať svoju pozornosť a ocenenie nielen pre vášnivých poľovníkov, ale pre každého, kto oceňuje krásu a kvalitu.

  • Rozmer krabičky: 10,5 x 8,5 x 43 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 8  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
  • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
  • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
  • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
  • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.

Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-23

Podobné produkty