Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Novomanželom

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-25
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 18,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená Krabička na Víno - Novomanželom


Máte pred sebou jedinečnú príležitosť preukázať lásku a uznanie k ľuďom, ktorí práve vstúpili do spoločného života. Drevená krabička na víno - Novomanželom je viac než len obal. Je to symbol hrejivých spomienok, spoločne strávených chvíľ a , ktoré ešte pred sebou majú.
Táto krabička je vyrobená z kvalitného HDF dreva, ktoré jej dodáva nielen luxusný vzhľad, ale zároveň je zárukou dlhej životnosti. Výnimočnosť tejto krabičky spočíva v jej unikátnej schopnosti premieňať každú fľašu vína na osobitý dar - symbol lásky, pohody a spoločne strávených chvíľ.
Predstavte si úsmevy na tvárach novomanželov, keď dostanú tento premyslený dar. Nie je to len o víne, ktoré krabička ukrýva, ale o oveľa viac. Je to o spomienkach, ktoré spolu vytvoria, keď túto fľašu otvoria pri špeciálnej príležitosti, aby oslávili svoju lásku. Nechajte túto drevenú krabičku byť mostom medzi vami a novomanželmi - prejavom vášho úcty a prianí všetkého najlepšieho do spoločného života. S takýmto darom sa naozaj môžete cítiť hrdí, že ste súčasťou ich života.

  1. Obrázok ktorý si prajete vygravírovať na krabičku od vína, nám pošlite na email s číslom objednávky.
  2. V prípade že máte záujem aj o text na krabičke pošlite nám obrázky a text v poradí od hora dole ako sa majú zobrazovať na krabičke. 
  3. Ak máte špeciálne požiadavky na úpravy, neváhajte nás kontaktovať, krabičku upravíme a pošleme grafický návrh.
  • Rozmer krabičky: 10,5 x 8,5 x 43 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 8  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
  • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
  • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
  • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
  • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.

Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-25

Podobné produkty