Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno - Listy

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-19
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 13,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno - Listy


Predstavte si okamih, keď prekvapíte svojich blízkych niečím naozaj výnimočným a osobným. Moment, kedy im odovzdáte dar, ktorý hovorí viac než tisíc slov. Presne takýto zážitok vám umožní naša Drevená krabička na víno - Vzor listy.

Táto krabička nie je len obyčajným obalom na fľašu vína. Je to prejav pozornosti, lásky a úcty. Vyrobená z kvalitného HDF dreva s možnosťou prispôsobenia, táto krabička je majstrovským dielom, ktoré obohatí akýkoľvek dar a zanechá hlboký dojem.

Či už ide o výročie, narodeniny, svadbu či dôležitý životný míľnik, s našou drevenou krabičkou na víno zvýrazníte význam týchto chvíľ. Vďaka možnosti pridať vlastný nápis, text, obrázok či dátum, sa každá krabička stáva unikátom, ktorý dokonale vystihuje osobnosť obdarovaného aj dôležitosť príležitosti.

Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a vytvorte dar, ktorý sa zapíše do srdca.

  • Rozmer krabičky: 10,5 x 8,5 x 43cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 8  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
  • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
  • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
  • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
  • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.

Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-19

Podobné produkty