Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Drevená krabička na víno

SKLADOM
Katalógové číslo DK-KNV-22
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 13,90 €
Spýtajte sa na produkt

Zvoľte variant:

Vyberte farbu dreva:

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Drevená krabička na víno

Predstavte si moment prekvapenia a radosť, keď obdarovaný otvorí elegantný darček a nájde vo vnútri niečo viac než len klasickú fľašu vína. Naša drevená krabička na víno je viac než len obal; je to prejav pozornosti, starostlivosti a zmyslu pre estetiku. Táto krabička, vyrobená z kvalitného HDF dreva, je dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu darčeku osobitý charakter a zároveň ochrániť to cenné víno, ktoré ste s láskou vybrali.

Každý detail tejto krabičky bol premyslene navrhnutý a vyrobený s cieľom zabezpečiť, že váš darček bude nielen vyzerať luxusne, ale aj poskytne nezabudnuteľný zážitok pri jeho odovzdávaní. Či už ide o výnimočnú príležitosť, ako sú výročia, svadby, narodeniny, alebo len želanie prejaviť vďaku či uznania, táto drevená krabička pridá vášmu gestu hlbší význam. Nechajte tento kúsok rozprávať príbeh. Príbeh, kde sa kvalita stretáva s eleganciou a praktickosťou. Vnútorný priestor je dostatočne veľký pre rôzne druhy a veľkosti vínnych fliaš, zabezpečujúc, že vaše vybrané víno bude bezpečne uložené a prezentované v najlepšom svetle.

Pokiaľ chcete, aby váš darček na dlho zostal v pamäti, nie je lepšej voľby, než ho odovzdať v tejto unikátnej a štýlovej drevenej krabičke. Je to nielen o víne, ktoré darujete, ale aj o spôsobe, akým to urobíte. Pretože v konečnom dôsledku, detaily tvoria dokonalosť, a dokonalosť nie je detail.

  • Rozmer krabičky: 10,5 x 8,5 x 43 cm
  • Maximálny rozmer fľašky: 8  x 32 cm

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:

  • Personalizácia: Úplná možnosť personalizácie umožňuje pridať osobný dotyk daru, či už je to vlastný text, dátum, mená alebo obrázok, čo robí z každej krabičky unikátny a nezabudnuteľný dar.
  • Kvalitné materiály: Vyrobené z HDF dreva, táto krabička je nielen pekná na pohľad, ale aj odolná a vydrží zachovať svoju krásu po dlhé roky.
  • Viacúčelové využitie: Okrem svojej primárnej funkcie ochrany a prezentácie vína môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok alebo štýlová krabička na uschovávanie drahocenných spomienok.
  • Ideálny svadobný dar: Originálny, štýlový a osobný dar, ktorý zaručene urobí dojem na každého, kto hľadá niečo viac ako len tradičný svadobný dar.
  • Dlhodobá pamiatka: Tento dar nie je len na okamih – je to pamiatka, ktorá bude pár sprevádzať cez všetky fázy ich spoločného života, pripomínajúc im ich lásku a záväzok jeden k druhému.


Obdarujte svojich blízkych darom, ktorý prekračuje obyčajnú obálku na víno. Naša drevená krabička na víno je dokonalým vyjadrením lásky, priateľstva a večnej spomienky na jeden z najdôležitejších dní v ich živote.

Výrobca
Katalógové číslo DK-KNV-22

Podobné produkty