Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Originálna mydlová kytica - fialová

SKLADOM
Dostupnosť Produkt bude dostupný do 3 dní od objednania.
Cena s DPH 29,90 €
Spýtajte sa na produkt

Nakúpte ešte za  50,00 €  a získajte dopravu ZADARMO.

benefit-img

Doprava zdarma od 50 €

Pri objednávkach nad 50 € za dopravu neplatíte

benefit-img

Nové darčeky každý týždeň

V našej ponuke nájdete nové darčeky každý týždeň

benefit-img

Expedovanie do 24 hodín

Tovar skladom posielame do 24 hodín

benefit-img

Pravidelné akcie

Produkty pre vás pravidelne zľacňujeme

Originálna mydlová kytica - fialová, bielaPredstavte si úsmev na tvári Vašej drahej polovičky, mamy, sestry alebo kamarátky, keď v ich rukách pristane niečo tak jedinečné a krásne, ako naša Originálna mydlová kytica v očarujúcich odtieňoch fialovej a bielej. Tento ručne vyrábaný darček je viac než len kytica; je to dokonalý spôsob, ako vyjadriť svoje pocity, oceniť blízkych a zanechať v ich srdciach trvalú spomienku.


Nechajte každú príležitosť stať sa nezabudnuteľnou s našimi mydlovými kyticami, kde každý kvet je starostlivo vyrobený s nádychom remeselného majstrovstva a pozornosti k detailu. V kombinácii s nádhernou vôňou, ktorá očarí zmysly, a dozdobením zelenými lístkami, táto kytica pridáva dotyk sofistikovanosti a elegancie, ktorý sa len tak nenájde v bežných kvetinárstvach.


S možnosťou pridať drevené číslo k narodeninám alebo akémukoľvek výročiu, naša mydlová kytica sa stáva ešte osobnejším a premyslenejším darčekom, ktorý hovorí viac, než tisíc slov. Či už ide o narodeniny, výročie, Deň matiek, alebo len tak, pre radosť, táto kytica je tou správnou voľbou pre každú príležitosť.


5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami našej mydlovej kytice:

      1. Jedinečnosť a originalita - Každá kytica je ručne vyrábaná s láskou a starostlivosťou, čo zaručuje, že darujete skutočne unikátny a neopakovateľný darček.
      2. Dlhoveká krása - Na rozdiel od tradičných kvetín, naša mydlová kytica si zachováva svoj nádherný vzhľad a vôňu dlho po tom, čo by bežné kytice už dávno odkvitli.
      3. Multifunkčnosť - Okrem toho, že slúži ako nádherný dekoratívny prvok, každý kvet je skutočne použiteľným mydlom, čo dodáva tomuto darčeku praktickú hodnotu.
      4. Personalizácia - S možnosťou pridania dreveného čísla či iniciálov, sa táto kytica stáva ešte osobnejším darčekom, ktorý dokonale pasuje k akémukoľvek výnimočnému dňu.
      5. Očarovanie zmyslov - Vôňa, ktorou je táto kytica naplnená, poskytuje nielen estetickú krásu, ale aj relaxačný zážitok, ktorý očarí a zrelaxuje každú dámu, ktorej je venovaná.

      Rozmery:

      23 x 22 x 21 cm

      Rozmery kytice sú orientačne z dôvodu, že každá kytica je ručné vyrábaná a nedá sa vyrobiť na vlas rovnaká.

      Farby: fialová, biela

      Môžete si u nás objednať rôzne kombinácie farieb a veľkosti kytíc. Stačí, aby ste nás kontaktovali na email a napísali nám Vaše predstavy.

      Výrobca

      Podobné produkty