Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

Plážová deka 210 x 200 cm

Katalógové číslo KX5395
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 15,90 €

Nakúpte eště za 39,99 € a získajte dopravu ZADARMO.

Plážová deka  210 x 200 cm

 

Každý z nás miluje malý oddych v spoločnosti teplých lúčov padajúcich z neba. Je tu len jeden problém – na čo si ľahnúť, aby ste mohli pohodlne tráviť čas?

Ó áno! Poriadna plážová podložka sa vám bude hodiť! Umožní vám pohodlne sa usadiť na horúcom piesku a vychutnať si ten okamih!

 

VEĽKÁ PLÁŽOVÁ DEKA JE UNIVERZÁLNY A VEĽMI PRAKTICKÝ VÝROBOK!

Vďaka jednoduchému dizajnu produktu osloví každého a funguje skvele v každej situácii. A čo viac, do deky sa zmestí celá rodina alebo partia priateľov. Veľké rozmery umožnia každému pohodlne sedieť alebo ležať na slnku!

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE - PLÁŽOVÁ DEKA AJ KEMPINGOVÁ PODLOŽKA!

Dôležitou vlastnosťou deky je nepochybne jej vodeodolnosť - vďaka tomu ju môžete vziať nielen na pláž, ale aj na výlet do lesa či jednoducho do záhrady. Ani pri roztieraní na vlhkom a mokrom povrchu sa nemusíte báť, že namáčaním oblečenia navlhne. Vaši zákazníci si môžu byť istí, že ich oblečenie zostane suché!

 

ZÁRUKA RELAXU BEZ STAROSTÍ O DEKU!

Nikto nemá rád, keď vietor rozfúka rohy prikrývky a rozsype po nej piesok. Neustále upravovanie deky tiež nie je príliš pohodlné. Všetko o tejto plážovej deke bolo starostlivo premyslené - súčasťou balenia sú 4 ľahko zapínateľné kolíky, aby ste mohli deku pripevniť k zemi!

 

PRAKTICKÝ SET - PLÁŽOVÁ PODLOŽKA S POŤAHOM!

Aby ste deku nosili pohodlne a mohli si ju zobrať všade so sebou, v súprave je pribalená špeciálna taška, do ktorej vložíte všetky jej prvky. Vďaka tomu si ho vaši zákazníci bez problémov vezmú so sebou na cestu autom či vlakom, alebo ho schovajú do batohu počas turistiky či lesných výletov!

 

VYNIKAJÚCA KVALITA ZARUČENÁ!

Kempingová deka skvele poslúži v rôznych podmienkach, okrem iného aj vďaka použitiu veľmi odolného materiálu. To vám umožní používať podložku často bez obáv z jej roztrhnutia. Čistenie bude tiež len formalita – stačí povrch opláchnuť vodou, chvíľu počkať, kým uschne a hotovo!

 

INFORMÁCIE O PRODUKTE:

OBSAH SÚPRAVY:

  • karimatka/prikrývka
  • 4x plastové kolíky
  • Háčik na klip
  • Prípad

ROZMERY:

  • Rozmer podložky: 210 cm x 200 cm
  • Dĺžka sleďa: 14,5 cm
  • Balenie: 21 cm x 12 cm x 4 cm


Výrobca
Katalógové číslo KX5395
EAN 5903039729292

Podobné produkty