Barion Pixel
Originálne darčeky pre každú príležitosť

BESTWAY Nafukovacie kreslo s matracom modré

Katalógové číslo KX5001
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 22,90 €

Nakúpte eště za 39,99 € a získajte dopravu ZADARMO.

BESTWAY 43028 VZDUCHOVÝ MATRAC MODRÉ KRESLO

 

Je niečo lepšie ako relax v bazéne po náročnom dni v práci? Keď slnko zohreje všetko svojou energiou na nemilosrdnú úroveň, jedinou záchranou môže byť studená voda.

Na plnohodnotnú relaxáciu určite poslúži nafukovací matrac s chrbtovou opierkou! Jeho veľké rozmery a pohodlné operadlo vám umožní plne si ľahnúť do pohodlnej polohy a užiť si chvíľku relaxu.

Na kresle nájdete miesto nielen pre vás, ale aj pre váš obľúbený studený nápoj - pokojne ho môžete vložiť do špeciálneho držiaka na poháre.

Vysoký vztlak matraca vyplývajúci z jeho rozmerov a zosilnenej konštrukcie vám umožní bez obáv si užívať jemné kolísanie vody. Prevrátiť stoličku nebude také ľahké, takže si môžete byť istí!

Výrobok má dvojkomorovú štruktúru, ktorá prináša množstvo výhod. Samostatne čerpané operadlo a spodná časť matraca vám umožní dokonale nastaviť prítlak oboch prvkov podľa vašich preferencií. Navyše, ak sa poškodí operadlo stoličky, nepotopí sa!

V sete okrem matraca nájdete aj opravnú sadu, ktorá zachráni situáciu aj v tom najhoršom prípade! Poruchu rýchlo a jednoducho odstránite!

Možno je to však zbytočné, pretože pri výrobe sa používajú odolné materiály, ktoré zaisťujú vysokú životnosť a odolnosť aj pri tých najnamáhavejších hrách!

Doprajte si úžasný odpočinok vo vode!

 

Maximálna nosnosť: 90 kg

Obsah súpravy:

  • Matrac

  • Opravná záplata

Rozmery:

  • Matrac: 161 cm x 84 cm

  • Balenie: 24 cm x 24 cm x 7 cm

Výrobok je zabalený v estetickej kartónovej krabici. 

Výrobca
Katalógové číslo KX5001
EAN 5903039735224

Podobné produkty