Darčeky do domácnosti pre celú rodinu

Späť na články
Autor: Hlavný Dátum: 03.07.2019 09:36:18 Komentáre: 0


Darčeky do domácnosti pre celú rodinu
 

Počas celého kalendárneho roku máme veľa možností na nákupu darčekov. S tým bude súhlasiť každý. Čím máme väčšiu rodinu, tým viac máme príležitostí na obdarovanie. Darčeky však väčšinou kupujeme na narodeniny alebo meniny. Za zmienku stoja tiež také dni ako Vianoce, Valentín, Deň žien, Deň matiek, Deň otcov alebo akékoľvek výročia. V skutočnosti, každý z nás má možnosť dať niekomu dar takmer každý mesiac.


 

Darčeky do domácnosti

Čaká vás v najbližšej dobe oslava narodenín priateľky, svokry alebo mamičky? Uvažujete nad tým, čím ju obdarovať? Každý z nás určite pozná situáciu, keď je svedkom odovzdania nevhodného darčeka, ktorý namiesto praktického využitia zaberá v domácnosti miesto. Reč je o tradičných lapačoch prachu, prípadne ďalších zbytočnostiach. Čím teda obdarovať oslávenca? Kde hľadať vkusný, ale zároveň prakticky využiteľný darček, ktorý poteší? Pár rád a tipov vám prinášame na nasledujúcich riadkoch.

Od praktických keramických misiek až po vonné oleje, ktoré prevoňajú vašu domácnosť, máme pre vás nápady na darčeky, ktoré potešia novú či zabehanú domácnosť. Darujte jeden z našich tipov na darčeky pre ženy a garantujeme vám, že budete pozvaní na každú domácu párty.

Užitočné keramické misky

Ak vám záleží na vašich blízkych a známych, mali by ste pri výbere darčekov do ich domácnosti investovať do užitočných produktov. Či už hľadáte darček pre babku alebo svoju ženu, stojí za to zvážiť výber sady keramických misiek. Krásne ručne vyrábané keramické misky sú dokonalým darčekom do každej domácnosti. Vyberte si z rôznych druhov keramických misiek s nápisom alebo vzorom. Každá keramická miska je ručne vyrábaná a malovaná.
 

 Predstavíme vám dva najzaujímavejšie návrhy z keramických súprav: Biele keramické misky so vzorom alebo hnedé keramické misky – Tyčinky, Oriešky, Zemiačky.

Hrnčeky – jednoduchý a praktický darček

Darčeky do domácnosti nemusia byť veľké a drahé. Ak chcete dať niekomu malý darček, ktorý bude praktický a pekný, odporúčame vám vybrať sadu porcelánových šálok na kávu. Poháre môžu byť dekoratívnym prvkom, ktorý ozdobí vašu obývaciu izbu a jedáleň, alebo sa stane obľúbeným doplnkom ranných raňajok alebo stretnutí s priateľmi. Pozrite si našu podkategóriu hrnčeky a vyberte si niečo krásne pre seba alebo pre vašich najbližších. Šálky sú riadne zabalené, takže sa počas prepravy nepoškodia. Jedná sa o úplne hotový darčekový produkt. Odporúčame vám takýto krásny hrnček bylinkový vzor sova alebo hrnčeky levanduľa.


 

Arómaterapia, ktorá vytvorí atmosféru

Stres je v týchto dňoch bežným a veľmi vážnym problémom. Žijeme v neustálom zhone a podávaní nadľudských pracovných výkonov, ako aj vo svete s nadmerným množstvom informácií, ktoré zvyčajne spôsobujú nepríjemné pocity, ako je strach a úzkosť. Arómaterapia je prirodzený spôsob relaxácie a úľavy od stresu. Je mimoriadne príjemná a účinne pôsobí na náladu a pohodu, a tým aj na zlepšenie zdravia. Vyberte si u nás niektorý z našich antistresových darčekov, ako napríklad jeden z našich obľúbených éterických olejov, doplňte ho do jednej z ponúkaných aróma lámp a nechajte sa unášať príjemnými pocitmi. Napríklad vás môže zaujať táto arómalampa sova krémová spolu s éterickým olejom do arómalampy– Provence.

 

Originálne darčeky do domácnosti začínajú byť čím ďalej tým viac vyhľadávaným sortimentom, a preto vám v našom eshope ponúkame tiež túto kategóriu darčekov. Nájdete tu kreatívne doplnky, ktoré sa hodia do bytu, alebo sa v byte často používajú. Vybrať si teda môžete darček pre každého, kto má svoj byt či dom, alebo si ho práve zariaďuje. Želáme vám šťastnú ruku pri nákupe prekvapení a veľa radosti pri ich odovzdávaní.

 

Budeme radi ak nás podporíte zdieľaním článku na sociálných sieťach

Komentáre

Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK