Alkoholová hra - Ruleta

Vaša cena: 10,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Ušetríte: 5,00 €
Dostupnosť: Skladom

Popis produktu a technické parametre

Alkoholová hra ruleta je skvelým darčekom pre muža alebo ženu k narodeninám, prípadne na Vašu párty oslavu.

Obsah:

  • materiál: plast, sklo

  • obsahuje: 1x ruletové koleso, 2x gulička, 16x pohárik (panák)- obsah cca 0,04 dcl

Popis:

hra je určeená pre 2-8 hráčov. Naplňte panáky rôznymi nápojmi (víno, likéry, whisky, slivovica, voda, mlieko,...) a umiestnite na držiaky ruletového kolesa (na poradí nezáleží).

Varianta pre začiatočníkov:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom si musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa zastavila gulička. Ďalší hráči pokračujú rovnako. Pokiaľ hráčovi padne číslo panáka, ktorý je už prázdny- má smolu, v tomto kole nepije a ide ďalší hráč. Vyhráva ten, komu sa podarí vypiť úplne posledného plného panáka.

Varianta pre skúsených:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa zastavila gulička. Ďalší hráči pokračujú rovnako. Pokiaľ hráčovi padne číslo panáka, ktorý je už prázdny - má smolu, v tomto kole nepije a točí ďalší hráč. Akonáhle zostávajú menej než 3 panáky, je nutné nápoje doplniť a začať ďalšiu rundu. Vyhráva ten, kto aj po niekoľkých rundách vie, ako sa volá, koľko má rokov a kde pracuje.

Varianta pre drsňákov:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť všetky ostatné panáky, okrem toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetky panáky okrem toho jediného plného, čo zostal, doliať. Ďalší hráči pokračujú rovnako- roztočia ruletu a vhodia guličku. Potom musia vypiť všetky ostatné panáky, okrem toho s číslom, na ktorom sa gulička zastavila. Vyhráva ten hráč, ktorý trafí domov :-)

Veselú zábavu !!!

Produkt
Alkoholová hra - Ruleta
Výrobca
Šírka
30 cm
Dĺžka
30 cm

Podobné produkty

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK