Alkoholová hra - Človeče napi sa! 1 + 2

Vaša cena: 13,90 €
Cena bez DPH: 11,58 €
DPH: 20 %
Bežná cena: 16,90 €
Ušetríte: 3,00 €
Dostupnosť: Skladom

Popis produktu a technické parametre

Hra pre dospelých, ktorý dovŕšili 18 rokov a chcú to roztočiť na správnej párty oslave.

Originálny darček pre kamaráta.

Popis:

Spoločenská hra Človeče, napi sa! 1 a 2 je úspešná hra, ktorú si užijete najmä pri spoločenských akciách. Táto hra je na trhu už 10 rokov a teraz vychádza v najnovšej verzii. Človeče, napi sa! 1 je určená pre 2 až 4 hráčov a jej druhá časť je pre 2 až 8 hráčov. Obe sú dodávané vo výhodnom spoločnom balení. Narozdiel od starších verzií sa nové hry dočkali moderného výtvarného spracovania, hráči hrajú s tým najlepším výberom kariet a navyše sa môžu tešiť z niekoľkých noviniek.

Pravidlá sú rovnaké, až na niekoľko maličkostí. Každý hráč vlastní štyri figúrky svojej farby a hra začína v krčme. Po nasadení na hraciu plochu musí hráč s figúrkami prejsť herným plánom až do svojho domčeka. Kto je v domčeku prvý, ten vyhráva. Cesta však nie je jednoduchá, naopak, je plná nástrah. Niektorí hráči si berú karty, alebo obťažujú spoluhráčov „fľašou“ a na konci si každý musí dávať pozor na valček. Za vyhodenie figúrky sa musí hráč napiť. Obsahom hry je aj balíček 32 úlohových kariet.

Produkt
Alkoholová hra - Človeče napi sa! 1 + 2
Výrobca

Podobné produkty

Recenzie

Napíšte hodnotenie

Zavrieť

Kontaktný formulár

Informácie o spracovaní osobných údajov

Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK